Could Samsung Galaxy Note Pro 12.2 Compete With iPad Air in Enterprise Market?

Galaxy Note Pro 12.2 vs Apple iPad AiriPad Air consistently scores five stars in various reviews, but it may need to start relinquishing some of its praises to the newer Samsung Galaxy Note Pro 12.2. Samsung’s new tablet has bigger display and a collection of productivity-focused apps. It also offers S Pen stylus and robust battery life. On the other hand, the Apple iPad Air is much cheaper, potentially more secure and more travel-friendly.

In many offices and homes, the Apple iPad family has become a very common sight. In fact, multiple companies prefer to choose iOS as their official mobile software platform. But with its upcoming NotePro devices, Samsung is seeking to establish a stronger position in the business market. But with Cupertino already shoving one foot in the door, we question whether the 12.2-inch giant is appealing enough to persuade business users to switch and ditch their old iPad tablets.

However, it is clear that the Galaxy Note Pro 12.2 has multiple selling points and one of them is that users can charge it standard microUSB cable. The fact that business users need to stick with their proprietary charging cable could become a hidden ongoing annoyance among them. The simple task of charging their iPad tablets could be time-consuming when consumers lose their cable during a travel trip.

, , , , , , , , , , ,
2 comments on “Could Samsung Galaxy Note Pro 12.2 Compete With iPad Air in Enterprise Market?
  1. 1954 yılında inşa edilen heybetli transatlantik Antonia Graza, modern ve sofistike görünümüyle tam bir sanat eseri ve İtalyan Denizyollarının gururuydu. Yolcularına sınırsız lüks sunan gemi 1962 baharında Amerika’ya doğru yelken açtığında taşıdığı yolcular pek yakında üstlerine çökecek olan kabustan ve bunun son yolculukları olduğundan habersizdiler.Geminin Labrador açıklarında kaybolduğu bildirildi.Olaydan 40 yıl sonra Kuzey Savaşçısı (Arctic Warrior) adlı bir römorkördeki kurtarma ekibi,Bering Boğazı açıklarında bu lüks İtalyan yolcu gemisini bulur.Uluslararası deniz kanunlarına göre terkedilmiş gemiler,onları bulan kişilerin mülkiyetine geçtiğinden, ekip gemiyi karaya çekmeye karar verir. Ancak bu, hiç de kolay olmayacaktır; çünkü gemi artık şeytani bir gücün etkisi altındadır.Ve kurtarma mürettebatını bekleyen tehlike çok yakında kendisini göstermeye başlayacaktır. Douglas Rookard

  2. Amerikalı çift Bob ve Anne romantik şehir Paris’te bir malikaneye taşınmışlardır. Çift, yüksek sosyeteden dostları için özel bir akşam yemeği düzenleyecektir. Son dakikada eklenen bir konuk nedeniyle davetli sayısının 13’e çıkması, uğursuzluk getirecek diye mükemmeliyetçi ev sahibesini rahatsız eder. O da çözümü hizmetçisi Maria’nın 14. kişi olarak yemeğe katılmasında bulur. Tabii eksantrik ve aristokrat bir zengin gibi davranarak rol yapması şartıyla! Maria, yemekte rol yaparken tesadüfen sanat uzmanı konuk David ile yakınlaşınca olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir. Maria’nın gerçek kimliğini saklayarak romantik bir aşka yelken açması üzerine Anne, bu ilişkiyi bitirmek için elinden geleni yapacaktır. Cristopher Desper

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *